You are currently viewing Як позбутися мікропозики в Україні

Як позбутися мікропозики в Україні

Ми знаємо, як заставити коллекторів від вас відчепитися. Є дієві способи.

Написання вимоги про заборону на використання ваших персональних даних та даних ваших родичів для настирливих дзвінків з погрозами. (Заборона дзвінків колекторів).

Практично всі позичальники стикаються з проблемою, коли незрозуміло звідки колектори дістають номери телефонів ваших родичів, знайомих, колег по роботі і починають всім дзвонити і розповідати яка ви погана людина що не хочете повертати борг, який вони нарахували за якоюсь тільки їм зрозумілою схемою. Причому всім не поясниш, що насправді ваш борг не 50 тисяч, а всього лише 5, а все інше – це лише віртуальна уява колекторів. Всі кажуть, заплати, щоб нам більше не дзвонили. Як зупинити дзвінки? Законні взагалі такі дії по збиранню телефонів родичів і знайомих?

Секрет криється в маленькій галочці у графі «я даю згоду на обробку та використання моїх персональних даних», яку ви поставили під час заповнення заявки на отримання мікропозики. Завдяки цій згоді МФО мають повне право використовувати всі телефонні номери, отримані від вас, для повідомлення вас про суму заборгованості. Вашим родичам і знайомим вони, звичайно, не мають права дзвонити, але вони з легкістю можуть прикритися тим, що за цим номером шукали боржника. По суті, ви самі даєте дозвіл на такі телефонні дзвінки, і з точки зору законодавства МФО діють в правовому полі.

Що ми пропонуємо:

Мало хто знає, але дозвіл на обробку персональних даних можна відкликати. Більш того, можна змусити мікрофінансову організацію видалити з бази даних всі номери телефонів вашого оточення, в тому числі і всі ваші телефони. Принаймні, так говорить закон. Потрібно лише направити на адресу МФО спеціальну юридично обґрунтовану письмову вимогу. Тобто, дзвінки колекторів будуть продовжуватися до тих пір, поки діє ваше дозвіл на обробку персональних даних. А дозвіл на обробку персональних даних діє до тих пір, поки ви його не відкличете. Але відкликати потрібно юридично грамотно, оскільки закон передбачає можливість відкликання тільки у випадку, якщо МФО зловживає персональними даними своїх клієнтів.

Ми розробили юридично обґрунтовану письмову вимогу, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», про видалення з бази МФО повністю всіх ваших персональних даних та даних всіх ваших родичів і знайомих, включаючи всі ваші номери телефонів і домашні адреси. Також, вимога містить заборону на подальший збір та обробку персональних даних (номерів телефонів тощо) щодо вас і ваших близьких. Після отримання вимоги, МФО буде зобов’язана за законом видалити з бази даних повністю всю інформацію про вас і ваших близьких, включаючи всі телефонні номери. Також їм буде заборонено збирати нову базу даних щодо вас.

Вартість зразка письмової вимоги про видалення персональних даних становить 600 гривень.

Як купити і що робити:

Якщо ви вирішили скористатися нашими юридичними послугами, вам потрібно зв’язатися з нами через електронну пошту yurist-mfo@ukr.net або через онлайн чат в правому нижньому кутку сайту. Ми надішлемо реквізити картки банку для оплати, на яку вам потрібно буде сплатити 600 грн., після чого на вашу електронну пошту ми відправимо зразок письмової вимоги про видалення персональних даних. Свої дані (ПІБ, адреса, назва МФО) у зразок вимоги ви внесете самостійно, після чого його необхідно роздрукувати і підписати. Один примірник відправляєте на МФО (якщо у вас кілька мікропозик – розішліть всім) рекомендованим листом, другий примірник та чек про відправлення зберігайте у себе, про всяк випадок. Далі чекаєте відповідної реакції вашого МФО. За законом все повинно бути так, як описано вище.

Кожен боржник повинен розуміти, що, взявши кредит в 5000 гривень, він може втратити все майно, яке перебуває в його власності.
Якщо не платити, кредитор передає ваш кредит колекторам, які відразу в добровільному, а потім і в примусовому порядку будуть стягувати борг.
Не чекайте колекторів, судів і примусового стягнення!
Позбавимо від маси проблем на початковому етапі, все, що вони скажуть може бути використано проти них.
Як можна боротися з телефонними дзвінками і погрозами? 
Що буде, якщо я не буду платити кредит? 
За скільки можна закрити кредит? 
Отримайте безкоштовну консультацію онлайн.

Що буде, якщо не повернути мікропозику?

Що чекає того, хто відмовляється виплачувати кредит?

Багато позичальників онлайн організацій не бажають виконувати умови кредитної угоди навіть тоді, коли у них є кошти на погашення позички. Такі клієнти аргументують цю дію тим, що фінансові документи, підписані в інтернеті, не мають такої юридичної сили, як папери, оформлені офлайн. Але ці люди рідко бувають проінформовані про те, що буде якщо не платити мікропозик.

Відповідно до Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг», фінансова угода між позичальником і онлайн організацією є законною і при її недотриманні, клієнта можуть притягнути до повної відповідальності. При виникненні фінансових труднощів, не потрібно думати про те, як не платити мікропозики, а потрібно всіма способами намагатися знайти гроші і вирішити цю проблему з онлайн установою.

Які ж можуть виникнути проблеми у разі неповернення боргу?

Погіршення кредитної історії.

Більшість онлайн організації співпрацюють з ТОВ «Українське бюро кредитних історій», тому найменше, що може очікувати громадянина, який думає про те, як можна не платити мікропозик — це погіршення кредитної історії. При наявності прострочення по платежах, онлайн організація може передати дані в УБКІ і наступний позику Вам вже не видадуть зовсім або зроблять це з великою невпевненістю. Звичайно, не всі компанії після першої несплати передають інформацію в бюро, але однозначно, що при тривалому ухиленні від сплати, Ви зіпсуєте собы репутацію.

Якщо не віддавати мікропозик тривалий час, то в подальшому жоден банк, ломбард або МФО, не захоче мати з Вами справу. Тобто навіть при великому бажанні, через ухилення від кредиту, Ви вже ніколи не зможете поліпшити свою кредитну історію.

Нарахування штрафів і додаткових відсотків.

Перш, ніж приймати будь-які інші заходи для боротьби з клієнтами, що не платять борги, онлайн організації нараховують порушникам штрафну комісію або, по-іншому, пеню.

Що це означає? Все досить просто: якщо не платити мікропозики своєчасно, то компанія кредитор замість стандартної комісійної ставки встановить на наступні дні відсоток трохи більший. Немає чіткої кількості днів, протягом яких буде нараховуватися додаткова комісія. Вам будуть капати відсотки до тих пір, доки Ви не внесете всю суму заборгованості. Тобто, чим довше не повертаєте кошти, тим більше стаєте повинні.

Окрім додаткової ставки, Вам ще припишуть одноразовий штраф, який так само необхідно буде віддати.

Судові розгляди.

Найстрашніше, чим може закінчитися будь-який кредитний розгляд — це судові тяжби. Справа до суду, звичайно, доходить рідко, але якщо це трапляється, то виграти позичальникові навряд чи вийде. Абсолютно всі факти будуть на стороні кредитора, адже був підписаний електронний договір, з яким у Вас була можливість ознайомитися. Судовий процес може змусити повернути кошти, а якщо не платити позику після рішення суду, то Вас може чекати конфіскація майна на суму заборгованості.

Колекторські погрози.

Кожна людина чула про колекторські фірми з їх методаи боротьби з боржниками. Вони відразу дадуть зрозуміти, що буде якщо не повернути мікропозик. Звичайно, методи фізичної розправи над позичальниками залишилися ще в дев’яностих, але для багатьох моральний тиск є серйозною загрозою.

Якщо Ви вважаєте себе психічно стійкою людиною і абсолютно нейтрально ставитеся до постійних дзвінків і розмов з людьми, що будуть намагатися забрати Ваші гроші, то можете не переживати.

Колекторські працівники будуть наводити безліч аргументів, зобов’язуючих розплатитися із заборгованістю. Часто ці люди будуть давати поради як погасити мікропозик. Але дзвінок від працівника компанії — краще, що може Вас очікувати.

Добавить комментарий