You are currently viewing Як не платити мікрокредит

Як не платити мікрокредит

Чи то як можливо не платити мікрокредит?

Юридичекая помощь по микрозаймам 

Предоставляет недорогую юридическую помощь онлайн по микрозаймам. 

Все юридические услуги по микрозаймам предоставляются онлан через електронную почту и онлайн чат.

Как это работает: Мы разработали несколько юридических стратегий борьбы с МФО. Вам остается оплатить наши услуги на карту банка, после чего мы высылаем на електронную почту нужный документ и дальнейшие инструкции, что нужно сделать.   

Міф перший: Якщо ви не можете платити за незалежних від вас причин, наприклад, втратили роботу, захворіли або на довгий час виїжджали за кордон на підробіток, то МФО повинно призупинити нарахування відсотків і штрафних санкцій. 

Насправді все абсолютно навпаки, МФО не хвилюють ваші сімейні чи інші проблеми, вони комерційна організація, основна мета якої – це заробити гроші. Законодавство не дає жодних поблажок людині, у якої тимчасово виникли фінансові труднощі.

Міф другий: Якщо ви мати одиначка, і брали мікропозику на утримання або лікування дитини, то мікрофінансова організація повинна вам піти на поступки, оскільки ви за законодавством відноситеся до малозахищеної категорії громадян. 

Насправді ваш правовий статус матері-одиначки на кредитні правовідносини ніяк не впливає. Держава не втручається у договірні відносини між фізичними особами та фінансовими організаціями. Будь-які договори, які ви укладаєте, укладаються на власний страх і ризик.

Міф третій: Ви наркоман, і брали мікропозику на купівлю наркотиків. У свою чергу МФО про це знала, але всупереч всьому перерахувала вам гроші. Її можна якось покарати.

Не секрет, що чимала частина позичальників бере мікрокредити саме з метою купівлі наркотичних засобів. Але навіть якщо ви зможете довести, що в момент видачі мікропозики МФО знала про ваші дійсні цілі, для вас нічого не зміниться. Тільки мікрофінансова організація має право приймати рішення видавати кредит чи ні. МФО не буде втрачати таких клієнтів як наркомани, адже за них можуть повернути кредит батьки, бабусі, дідусі чи просто знайомі. 

Міф четвертий: МФО не буде нараховувати вам відсотки і пеню, якщо ви військовослужбовець.

Так, дійсно пункт 15 статті 14 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» говорить про те, що в особливий період військовослужбовцям не нараховуються відсотки і пеня. Але МФО, на відміну від банків, плювати хотіли на цей закон. Навіть далеко не всі банки його дотримуються. Навіщо їм втрачати прибуток. І вступати з ними в якусь полеміку абсолютно безглуздо. Навіть якщо ви військовослужбовець, мікрофінансова організація буде вимагати від вас повернення боргу із нарахованими штрафними санкціями. А якщо справа торкнеться суду, то вони просто скажуть, що вони не знали про те, що ви військовослужбовець.

Міф п’ятий: Можна визнати себе банкрутом і не віддавати мікропозику.

По-перше, навіть якщо ви себе 10 разів визнаєте банкрутом, МФО від вас не відстануть. Це не допоможе, за законом справді вони втратять своє право вимоги, але за фактом вам будуть продовжувати надзвонювати і надсилати листи.

По-друге, процедура банкрутства дуже дорога, і цією справою є сенс займатися, якщо у вас валютний іпотечний кредит. По мікропозикам це робити безглуздо, оскільки за витрачені кошти вам простіше буде позакривати всі борги. Стартує процедура банкрутства від 50 тисяч гривень, а весь процес вам обійдеться близько 200 тисяч гривень. Ось і вся математика.

Міф шостий: Якщо минув строк позовної давності, кредит можна не віддавати.

Це не зовсім так, термін позовної давності діє тільки для суду. Тобто, кредитор просто втрачає своє право на звернення до суду з позовом. Вірніше в суд він може звернутися, але такий судовий процес ви можете виграти, використовуючи заяву про застосування позовної давності. Кредитор не втрачає свого права вимагати від вас борг, якщо минув строк позовної давності. Ці поняття потрібно чітко розрізняти. Закінчення позовної давності не означає, що ви нічого не повинні.

Головне: Пам’ятайте, МФО націлена лише на одне – щоб вас глибше загнати в борги. Їм не цікаві клієнти, які вчасно все повертають. У них основний заробіток йде не з відсотків за користування кредитними коштами, а саме з боржників, які виходять на прострочення. Тільки тоді вони можуть нарахувати несумірні штрафні санкції і пеню.

Чи то подасть МФО до суду, якщо не платити мікропозику?

Раніше, фінансові організації, які займаються мікрокредитуванням, обмежувалися лише постійними настирливими дзвінками на домашні і робочі номери не тільки самого боржника але і всього його оточення, надсилали залякуючі листи, лякали виїзної групою і міліцією, але починаючи з 2019 року ситуація змінилася. МФО потроху почали подавати в суд. Причому, почали вигравати суди. Воно й не дивно, адже дуже малий відсоток мікропозичальників користуються послугами юристів або самостійно ходять на суди. Першими в судах стала компанія Манівео. У неї найбільший відсоток виграних судів. Ситуація станом на 2019 рік не носить масового характеру, але рано чи пізно всі мікроорганізаціі прийдуть до того, що почнуть подавати в суд по всім існуючим мікропозикам. В цілому, потрібно вже на даному етапі зробити юридичні дії для того, щоб, коли справа дійде до суду, у вас був шанс перемогти в суді і вийти сухим з води. Для цього вам необхідно вже зараз скористатися нашими послугами і написати (купити) юридичні документи. Про це читайте нижче.

Чи то що буде, якщо не платити мікропозику (коротко):

Не будемо витрачати ваш час і детально розписувати, що буде, якщо ви не повернете мікропозику, тим більше, якщо ви зайшли до нас на сайт, то, швидше за все вже зіткнулися з погрозами колекторів. У нас тільки корисна і конкретна інформація. Отже, якщо ви не будете виплачувати мікропозику, почнуться постійні дзвінки на ваш телефон, будуть дзвонити всім вашим родичам і на роботу. Не думайте, що якщо ви чийсь телефон не залишали, то колектори його не знайдуть. У них є всі телефонні бази, вони повністю підготовлені до пошуку телефонів всього вашого оточення. Чи законно це? Ні не законно, людині не можна дзвонити і щось від неї вимагати, якщо вона не давала на це своєї згоди. Вони це прекрасно знають, але також знають про те, що покарати їх за такі дії практично неможливо. Причому чим більше людина йде на контакт і обіцяє вплинути на боржника, тим частіше йому вони будуть дзвонити. Так би мовити, б’ють по найбільш вразливому місцю. Крім цього, вам будуть надсилати страшні листи про те, що ваш борг передається в юридичний відділ, на вас буде складено заяву в міліцію про шахрайство, тощо. Часто лякають виїзними групами, у когось вони дійсно є, а у когось навіть в помині немає, але це не заважає їм кричати в трубку «завтра до вас приїде виїзна група». З приводу виїзних груп: В деяких регіонах України дійсно були випадки, що до людей приїжджали колектори. У Києві таких випадків по МФО було зафіксовано дуже мало. Навіть якщо хтось до вас і приїде, ви маєте повне право нікому не відкривати двері і ні з ким не спілкуватися. У них ніяких прав до вас приїжджати немає. А якщо почнуть борзеть, викликайте поліцію.

Все це не так страшно до тих пір, поки ви не програєте суд.

Якщо МФО отримає рішення суду про стягнення з вас боргу, після цього до вас мають право і прийти додому, і зламати ваші двері і забрати ваше майно, в тому числі і квартиру, заарештувати рахунки в банках і списати гроші з заробітної плати. Простими словами, буде запущена процедура продажу вашого майна через виконавчу службу в рахунок погашення боргу перед МФО. Звісно на все це є своя законна процедура, але в цілому все буде відбуватися саме так як описано. Ось чому слід боятися не колекторів а суду.

Отже, Які юридичні послуги ми пропонуємо?

Написання юридичного листа про невизнання кредитного договору.

З точки зору законодавства, ситуація з мікропозиками виглядає наступним чином: Сама мікропозика не може називатися кредитом. Чому? Тому що стаття 1055 Цивільного кодексу України встановлює чітку вимогу до кредитних договорів, а саме: він повинен бути укладений обов'язково у письмовій формі. Тобто, це вже не кредит. Але, також у Цивільному кодексі України існує стаття 1046 (позика), що говорить про те, що договір позики є укладеним з моменту одержання грошей або інших речей. Отже, отримані вами гроші можна назвати позикою. І якщо нічого не робити, то саме до такого логічного ланцюжка прийде суддя, якщо справа дійде до суду.

Що ми пропонуємо:

Ми пропонуємо вивести правовідносини між вами і МФО з площини кредитних правовідносин та відносин позики, в площину помилково перерахованих коштів. Ми розробили юридичний лист, який виведе вас у цю площину. Після відправлення такого листа на адресу МФО, за законом у вас вже буде не кредит, а помилково перераховані кошти. І відповідно, ніякі відсотки і штрафи на помилково перераховані кошти нараховуватися не можуть, оскільки настає прострочення кредитора. Зрештою, вам потрібно буде повернути рівно ту суму, яку ви отримали на карту, без відсотків та штрафних санкцій. Відправка юридичної листа на адресу мікрофінансової організації юридично захистить вас від подальших судових розглядів. Якщо буде суд, то він призначить до виплати рівно ту суму, яку ви брали. Вартість зразка такого листа складає 600 гривень.

Як купити і що робити:

Якщо ви вирішили скористатися нашими юридичними послугами, вам потрібно зв'язатися з нами через електронну пошту (yurist-mfo@ukr.net ) або через онлайн чат в правому нижньому кутку сайту. Ми надішлемо реквізити картки банку для оплати, на яку вам потрібно буде сплатити 600 грн., після чого на вашу електронну пошту ми відправимо зразок юридичного листа. Свої дані (ПІБ, адреса, назва МФО) у зразок листа ви внесете самостійно, після чого лист необхідно роздрукувати у двох примірниках і підписати. Один примірник відправляєте на МФО (якщо у вас кілька мікропозик – розішліть всім) цінним листом з описом, другий примірник та чек про відправлення зберігайте у себе. Після цього ваші правовідносини переходять у площину помилково перерахованих коштів, принаймні, за наявності листа і чека про відправлення, ви зможете це довести в суді. Причому, чим менше ви робили платежів в рахунок погашення позики, тим краще. Ідеальним буде варіант, якщо ви взагалі нічого не платили.

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

Ми пропонуємо тільки те, що дійсно діє.
Всі послуги надаються онлайн.
У нас юридичний досвід по кредитах більше 15 років.
Найнижчі і доступні ціни на юридичні послуги.

Добавить комментарий